Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Scarlet Scar

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Scarlet Scar
A-rank
A-rank
Scarlet Scar


Počet príspevkov : 2
Join date : 12.08.2013

Scarlet Scar Empty
OdoslaťPredmet: Scarlet Scar   Scarlet Scar EmptySt august 14, 2013 10:17 am

1) Meno a Priezvisko : Scarlet Scar
2) Vek : 21
3) Rank : A-rank
4) Dátum narodenia : 29.1.
5) Pohlavie : Žena
6) Zamerania : Mág
7) Mágia : Živel Vzduch
8 ) Rasa : Človek
9) Povaha - Scarlet je rozvážne dievča. Vie do čoho sa púšťa a aj kedy má odísť z boja či už víťaz alebo ako porazený. Nepatrí medzi agresívnych ľudí. Má racionálne nápady a všetko si aspoň dva krát premyslí. Premýšľa dva ťahy dopredu a nepatrí medzi blbých ľudí.
Vzhľad - Tmavý kabát s kapucov hovorí za svoje. Samotárka potulujúc sa lesom rozhodne nepotrebuje žiadnu ochranu a tak pozor na ňu.
10) Životopis : 
Scarlet sa narodila v zemi Carpo. Žila so svojimi rodičmi , ktorý boli jednoduchý pestovatelia zeleniny. Keďže ale ovládali živel vzduch dokázali sa veľmi ľahko pohybovať medzi ostrovmi. Scarlet  ako malé dievča svoju schopnosť moc nevyužívalo rada sa starala o kvetiny , ktoré vždy rada polievala. Neskôr keď bola väčšia sa učila ovládať vzduch. Učil ju jej otec a tak sa chvíle trávené tréningom stali aj dni dcéry a otca. Na otca sa veľmi nadviazala. Vietor ovládla na priemernú úroveň no nevadilo jej to. Nepotrebovala sa zdokonaľovať , chcela byť ako jej otec a všetko čo vedel ju už dávno naučil. Avšak keď začala vojna jej rodina odmietla bojovať či už za Zem Slobody alebo za zlo. Ich zem bola zničená a každý kto sa nechcel podrobiť toho zabili. Cestovali sme z miesta na miesto (s mojou rodinou) a schovávali sme sa pred zlom. Ale náš útek nemohol trvať na vždy a jeden deň nás príšery našli a zaútočili na nás. Chceli sme utiecť ale boli silnejší než mi a aby som prežila museli sa moji rodičia obetovať. Vedela som , že po mne aj tak budú pátrať a chcieť ma zabiť a tak som musela zahrať svoju smrť. Keď si príšery mysleli , že je mŕtva už nikdy po nej nepátrali. Ona sa zatiaľ usídlila v lese a pozerá ako pokračuje ďalej tento svet.  Vedela , že keď chce ale príšery ďalej zabíjať musí zdokonaliť svoje umenie a tak začala opäť trénovať vzduch. Išlo jej to ľahko používala ho na svoje prežitie a tak sa jej učilo oveľa lepšia. Keď išla nejaká príšera okolo zabila ju pretože vstúpila na jej územie. 

11) Inventár - Dýka , ľahká a rýchla ako vzduch.
avatar:
Návrat hore Goto down
Admin
Admin
Admin


Počet príspevkov : 62
Join date : 30.07.2013

Scarlet Scar Empty
OdoslaťPredmet: Re: Scarlet Scar   Scarlet Scar EmptySt august 14, 2013 9:17 pm

like 
Návrat hore Goto down
https://shadowrpg.slovakforum.net
 
Scarlet Scar
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Kreatívna oblasť :: Databáza postáv-
Prejdi na: